Özel Manavgat Eslem Hastanesi

“Önce sağlık” anlayışıyla insan sağlığı için en değerli sağlık hizmetlerini üretmek, kalite standartlarımızdan asla ödün vermeden tüm sağlık hizmetlerimizi halkımıza sunmak, gelişen teknolojiyle aynı çizgide yürüyerek sağlıklı nesiller yetişmesine katkı sağlamak ve yaşam kalitesini en üst seviyeye taşımaktır. Alanında tecrübeli ve daima güler yüzlü personellerle, hasta memnuniyetini en üst seviyeye taşıyan, etik değerler ve kurallar ışığında, tıp alanındaki yenilikleri kullanarak, uluslararası standartları yakalamış bir sağlık kuruluşu olmaktır.
Özel Manavgat Eslem Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Manavgat Eslem Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Sarılar Mah. 3122 Sokak No : 4 / 1 Manavgat, Antalya
Telefon Tel:0 (242) 746 55 99 / +90 (538) 485 01 12
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@eslemhospital.com
Özel Manavgat Eslem Hastanesi Nerede
Özel Manavgat Eslem Hastanesi Randevu Alma
Özel Manavgat Eslem Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Manavgat Eslem Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Manavgat Eslem Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Manavgat Eslem Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyetetik, Beyin Cerrahi, Cerrahi Yoğun Bakım, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahili Yoğun Bakım, Dermatoloji (Cildiye), Doğumhane, Endoskopi ve Kolonoskopi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Klinik Biyokimya, Klinik Mikrobiyoloji, Koroner Yoğun Bakım, Kulak Burun Boğaz, Manyetik Rezonans (MR), Nöralterapi, Radyoloji, Solunum Fonksiyon Testi (SFT), Üroloji, Glutatyon Tedavisi
Özel Manavgat Eslem Hastanesi Doktorları
Özel Manavgat Eslem Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -