Özel Maltepe Tıp Merkezi

Tıp merkezimiz gücünü çalışanlardan almaktadır. İnsan Kaynakları politikalarının ana hedefi; çalışanlarımızın bilgi, beceri ve yeteneklerini işlerine etkin ve verimli bir biçimde yansıtmaları ile olur. Süreçlerin tasarlanması ve uygulanması, kurumsal değerlerin korunması ile mümkündür. Çalışanların motivasyonlarının arttırılması kurum kültürü ile oluşmaktadır. Önce insan, önce sağlık inanışıyla çıktığımız yolda hasta ve hasta yakınlarına ve tıbbi müdehalelerde gösterdiğimiz hassasiyet ile tıp merkezimizin bakış açısını modernize etmekte ve her bir yeniliği çalışma düzenimize entegre ederek kolaylaştırılmış bir profille hasta memnuniyetini hedeflemekteyiz.
Özel Maltepe Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Maltepe Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres: Feyzullah Mh. Bağdat Cd. No: 346/D Maltepe / İstanbul Maltepe Merkez Cumhuriyet Camii Altı
Telefon Tel:0216 459 47 70 0542 459 20 47
Fax Fax:0216 459 47 70
E-Mail E-Mail:…
Özel Maltepe Tıp Merkezi Nerede
Özel Maltepe Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Maltepe Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Maltepe Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Maltepe Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Maltepe Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
ACİL SERVİS, AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI, ÇOCUK DİŞ HEKİMLİĞİ, BESLENME VE DİYET, BEYİN VE SİNİR CERRAHİ, NÖROLOJİ EEG – EMG, GENEL CERRAHİ, KARDİYOLOJİ EKO-EFOR-HOLTER, KALP DAMAR CERRAHİ, KOLONOSKOPİ (ENDOSKOPİ), DAHİLİYE (İÇ HASTALIKLARI), GÖĞÜS HASTALIKLARI (SFT), GÖZ HASTALIKLARI, OCT – PAKİMETRİ, PSİKİYATRİ, PSİKOLOJİ, KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, ÇOCUK HASTALIKLARI, KULAK BURUN BOĞAZ, ODYOLOJİ (İŞİTME TESTLERİ), CİLDİYE (DERMATOLOJİ), CİLDİYE (PRP VE MEZOTERAPİ), FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON, ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ, ÜROLOJİ, BÖBREK TAŞI KIRMA / ESWL, RADYOLOJİ, AÇIK EMAR (MR), KEMİK ÖLÇÜMÜ, MERKEZ LABORATUVARI, STERİLİZASYON
Özel Maltepe Tıp Merkezi Doktorları
Özel Maltepe Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -