Özel Maltepe Diyaliz Merkezi

Kuruluşumuz 2008 yılında, Maltepe ilçesinde Özel Maltepe Hayat Diyaliz Merkezi adıyla kurulmuş olup, 2011 yılında Hayat grubundan ayrılarak Özel Maltepe Diyaliz Merkezi adı altında faaliyetlerine devam etmektedir. Merkezimiz 2012 yılı sonunda da Gülsuyu mah. Burçak sok. No:9 Maltepe adresinde kendi yerine ait yeni binasında hizmetlerine devam etmektedir. Yeni hizmet binamız Diyaliz Merkezi olarak planlanmış, buna göre inşaa edilip 5 kattan oluşmaktadır. Metro ve otobüs durağına 50 metre mesafede, E5’e 2.bina’da olup ulaşımı kolay bir konumdadır. Hastalarımızın ve çalışanlarımızın düzenli ve rahat bir ortamda hizmet vermelerini sağlayacak şekilde inşaa edilen binamız son teknoloji ile donatılmış olup yeni ve son model hemodiyaliz cihazlarına, endotoksin tutucu en son teknolojik su sistemine, modern bir mutfak ve çamaşırhaneye sahiptir. Özel sedye sığabilecek genişlikte olan asansör ile katlar arası ulaşım sağlanmaktadır. Salonlarımız merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, ferah iç mekanı ve mükemmel manzarası ile hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sunmaktadır. Ayrıca diyaliz seanslarına uygun kahvaltı ve sıcak yemek verilmektedir. Hastalarımız mağdur edilmeden, ulaşımda dolaşma süreleri göz önüne alınarak yeni ve donanımlı klimalı araçlarla ulaşımları sağlanmaktadır.Anadolu yakasında çevre ilçe ve bölgelerine servis hizmetimiz mevcuttur. Diyaliz Merkezimiz SGK ve çalışan kurum mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup herhangi bir ilave ücret talep etmemektedir.

Özel Maltepe Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Maltepe Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Bağlarbaşı Mah. Kumru Sok. Evren İş Merkezi No:18 Maltepe – İstanbul – TÜRKİYE  
Telefon 0 (216) 370-7252
Fax
E-Mail

Özel Maltepe Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Maltepe Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Maltepe Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Maltepe Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Maltepe Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Maltepe Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Maltepe Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Maltepe Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Maltepe Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -