Özel Madalyon Psikiyatri Merkezi

Madalyon Psikiyatri Merkezi, 2005 yılında Ankara Cinnah Caddesinde 4 kişilik bir uzman ekiple (Dr. Gülseren BUDAYICIOĞLU, Prof. Dr. Cengiz GÜLEÇ, Prof. Dr. Ayşe YALIN, Dr. Mehmet Akif SAYILGAN) kurulmuştur. Aynı yıl T.C Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılarak Psikiyatri Merkezi olmuştur. Psikiyatriye her kesimden insanın kolayca ulaşabilmesini hedefleyen Madalyon Psikiyatri Merkezi bu doğrultuda önce Emekli Sandığı daha sonra da Sosyal Sigortalar Kurumu ile anlaşma yapmıştır. Hızla artan danışan sayısıyla beraber 2008 yılında önce Paris Caddesine, en son olarak da 2014 yılında Atatürk Bulvarında bulunan 4.500 m2’lik yeni binasına taşınmıştır. 2013 yılında İstanbul – Levent, 2017 yılında İstanbul – Suadiye şubelerini açan Madalyon Psikiyatri Merkezi şu anda 75 kişilik psikiyatrist ve psikolog kadrosuyla hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Madalyon Psikiyatri Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Madalyon Psikiyatri Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Atatürk Bulvarı No: 229 Kavaklıdere – ANKARA
Telefon Tel:444 85 90
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:madalyon@madalyonklinik.com
Özel Madalyon Psikiyatri Merkezi Nerede
Özel Madalyon Psikiyatri Merkezi Randevu Alma
Özel Madalyon Psikiyatri Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Madalyon Psikiyatri Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Madalyon Psikiyatri Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Madalyon Psikiyatri Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri, Çocuk Psikiyatrisi, Biyokimya, Mikrobiyoloji
Özel Madalyon Psikiyatri Merkezi Doktorları
Özel Madalyon Psikiyatri Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -