Özel Maçka Emar Polikliniği

Son 30 yılda teknolojideki gelişmeler tıbbi görüntülemede birebir karşılığını bulmuştur. Radyoloji günümüz tıbbının öncelikli, vazgeçilmez branşlarından biri haline gelmiştir. Maçka Emar, 1988 yılında faaliyete geçti. Maçka Emar yıllar boyunca hastalara yararı olabilecek birçok tıbbi teknolojik yenilikleri Türkiye’ye getirmenin mutluluğunu yaşadı. Bunun yanı sıra, konusunda uzman doktor ve yardımcı sağlık personeli ile Türkiye’nin en önemli radyoloji merkezlerinden biri oldu. Sistemlerin yeni geliştirilen donanım ve yazılımları da yakından takip edilmekte ve hastalarımızın yararına sunulmaktadır. Bunları yaparken bilimsel etiğe sadık kalınmış olup, yeniliklerin bilimsel getirisi temel alınmıştır. Maçka Emar’da Türkiye’nin önemli klinisyen ve cerrahları ile işbirliği yaparak, poliklinik hizmeti de verilmektedir. Bir butik klinik olarak çalışmalarına devam eden merkezimiz gelecekte de aynı prensipleri sürdürecektir. Doktorların ve hastalarımızın bize olan güven, saygı ve sevgisini devam ettirebilmek önceliğimizdir.

Özel Maçka Emar Polikliniği Hakkında İçerikler
Özel Maçka Emar Polikliniği İletişim Bilgileri

Adres Abdi İpekçi Caddesi Polat Saray No:79/1 80200 Maçka/İSTANBUL  
Telefon 0 212 231 28 37
Fax 0 212 246 38 10
E-Mail emar@emar.com.tr

Özel Maçka Emar Polikliniği Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Maçka Emar Polikliniği Nerede
Özel Maçka Emar Polikliniği Randevu Alma
Özel Maçka Emar Polikliniğinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Maçka Emar Polikliniği Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Maçka Emar Polikliniğinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Maçka Emar Polikliniği Bölümleri ve Servisleri

-MANYETİK REZONANS (MR)

-BİLGİSAYARLI TOMOGRAFİ (CT)

-DİJİTAL MAMOGRAFİ (FFDM) – TOMOSENTEZ

-DİJİTAL DOPPLER ULTRASONOGRAFİ (USG)

-KARDİYOLOJİK İNCELEMELER

-DİJİTAL RÖNTGEN (DR)

-EOS

-QCT – VOLUMETRİK BMD

-BİYOPSİLER

-KEMİK DANSİTOMETRESİ

-LABORATUVAR

Özel Maçka Emar Polikliniği Doktorları
Özel Maçka Emar Polikliniğinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -