Özel Liv Hospital Ulus Hastanesi

İnsanların, sağlığının korunması , hastalığında ise iyileşmesi için fark yaratan bir hizmet sunmak.Uluslararası klinik verilerle yarışan bir hastane olmak.
Özel Liv Hospital Ulus Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Liv Hospital Ulus Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Ulus Ahmet Adnan Saygun cad, Canan Sk., 34340 Beşiktaş/İstanbul
Telefon Tel:444 4 548 0212 999 80 99
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@livhospital.com.tr
Özel Liv Hospital Ulus Hastanesi Nerede
Özel Liv Hospital Ulus Hastanesi Randevu Alma
Özel Liv Hospital Ulus Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Liv Hospital Ulus Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Liv Hospital Ulus Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Liv Hospital Ulus Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis Kliniği, Ağız ve Diş Sağlığı, Ağrı Kliniği (Algoloji), Anestezi ve Reanimasyon, Aromaterapi, Beslenme ve Diyetetik, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Check-Up, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Beyin Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları, Çocuk Gastroenteroloji ve Hepatolojisi, Çocuk Hematolojisi, Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Kulak Burun Boğaz Kliniği, Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Nörolojisi, Çocuk Onkolojisi, Çocuk Psikolojisi, Çocuk Romatolojisi, Çocuk Ürolojisi, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Damar Cerrahisi ve Varis Tedavisi, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Diyabet Polikliniği, El ve Ayak Sağlığı (Podiatri), Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroentroloji, Genel Cerrahi, Genel Yoğun Bakım, Geriatri, Girişimsel Radyoloji, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Hematoloji, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kanser, Kardiyoloji, Kemik İliği, Kozmetik Dermatoloji ve Estetik, Kök Hücre, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Meme Sağlığı Merkezi, Nefroloji, Nöroloji, Nöroradyoloji, Nükleer Tıp, Obezite Cerrahisi, Organ Nakli, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Psikiyatri, Psikoloji, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji, Robotik Cerrahi, Romatoloji, Saç Ekimi Kliniği, Tıbbi Onkoloji, Tüp Bebek (IVF), Üroloji, Yeni Doğan Yoğun Bakım
Özel Liv Hospital Ulus Hastanesi Doktorları
Özel Liv Hospital Ulus Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -