Özel Liv Hospital Ankara Hastanesi

Hastane işleyişi konseptinin belirlenmesinden, hizmet anlayışına; seçkin hekim kadrosunun oluşturulmasından, tıbbi alt yapısına kadar her ayrıntının titizlikle düşünüldüğü Liv Hospital Ankara yeni nesil sağlık anlayışını İstanbul Ulus’tan sonra şimdi de Türkiye’nin kalbinde yaşatıyor. Çankaya Tunus Caddesi’nde bulunan Liv Hospital Ankara, üstün uzman kadrosu ile 27 bin metrekare alanda, 150 yatak, 8 ameliyathane ile sağlıkta üst düzey kişiselleştirilmiş yaklaşımı hedefliyor. Uluslararası vizyonda lider olma mottosundan yola çıkarak, yüksek kalitede ayrıcalıklı sağlık hizmeti verecek olan Liv Hospital Ankara, genel cerrahi, özellikli kanser cerrahileri, kadın, erkek ve çocuk sağlığı başta olmak üzere birçok klinik ve tedavi yöntemleriyle Ankara’nın kalbinde bulunuyor. Liv Hospital Ankara hasta odaklı yaklaşımı, deneyimli hekim kadrosu, kişiye özel tedavi programları ve kaliteli hizmet anlayışıyla misafirlerine kendilerini ayrıcalıklı hissettiriyor. Multidisipliner çalışmayı kendine amaç edinen Liv Hospital Ankara, bilimsel çalışmaların pratiğe dönüştürülerek el ele yürütüldüğü bir kültürü benimsiyor. Liv Hospital Ankara, alanında söz sahibi olan ve deneyimli hekim kadrosuyla sizlere kaliteli bir hayat sunmayı hedefliyor.
Özel Liv Hospital Ankara Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Liv Hospital Ankara Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Bestekar Sokak No:8 Kavaklıdere Çankaya, Ankara-TÜRKİYE
Telefon Tel:0 (312) 666-4000 444 4 548
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@livhospital.com.tr
Özel Liv Hospital Ankara Hastanesi Nerede
Özel Liv Hospital Ankara Hastanesi Randevu Alma
Özel Liv Hospital Ankara Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Liv Hospital Ankara Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Liv Hospital Ankara Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Liv Hospital Ankara Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis Kliniği, Ağız ve Diş Sağlığı, Ağrı Kliniği (Algoloji), Anestezi ve Reanimasyon, Aromaterapi, Beslenme ve Diyetetik, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Check-Up, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Beyin Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları, Çocuk Gastroenteroloji ve Hepatolojisi, Çocuk Hematolojisi, Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Kulak Burun Boğaz Kliniği, Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Nörolojisi, Çocuk Onkolojisi, Çocuk Psikolojisi, Çocuk Romatolojisi, Çocuk Ürolojisi, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Damar Cerrahisi ve Varis Tedavisi, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Diyabet Polikliniği, El ve Ayak Sağlığı (Podiatri), Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroentroloji, Genel Cerrahi, Genel Yoğun Bakım, Geriatri, Girişimsel Radyoloji, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Hematoloji, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kanser, Kardiyoloji, Kemik İliği, Kozmetik Dermatoloji ve Estetik, Kök Hücre, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Meme Sağlığı Merkezi, Nefroloji, Nöroloji, Nöroradyoloji, Nükleer Tıp, Obezite Cerrahisi, Organ Nakli, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Psikiyatri, Psikoloji, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji, Robotik Cerrahi, Romatoloji, Saç Ekimi Kliniği, Tıbbi Onkoloji, Tüp Bebek (IVF), Üroloji, Yeni Doğan Yoğun Bakım
Özel Liv Hospital Ankara Hastanesi Doktorları
Özel Liv Hospital Ankara Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -