Özel Lilyum Tıp Merkezi

Bilimsel ve teknolojik, Doğru, etik ve güvenli, Kaliteli ve dinamik, Eşit ve hakkaniyetli, Ekonomik ve memnun edici hizmet anlayışıdır. Sağlık sektöründe öncü ve çığır açan uygulamaları ile; En iyi, Güvenilr, Kaliteli, Hedeflerine ulaşmış, Referans ve cazibe merkezi olmaktır.

Özel Lilyum Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Lilyum Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Hastane Mh. Conk Bayırı Sk. No:10 Hadımköy  
Telefon 0 (212) 771-2759
Fax
E-Mail

Özel Lilyum Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Lilyum Tıp Merkezi Nerede
Özel Lilyum Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Lilyum Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Lilyum Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Lilyum Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Lilyum Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Genel Cerrahi

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Acil

Özel Lilyum Tıp Merkezi Doktorları
Özel Lilyum Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -