Özel Likya Hastanesi

Bünyemizdeki tüm sağlık hizmetlerini; hasta haklarını ve memnuniyetini ön planda tutarak hastalarımıza en iyi şekilde sunmak. Hasta ihtiyaç, beklenti ve isteklerini en iyi şekilde karşılamak. Güvenilir, ulaşılabilir ve kesintisiz hizmet vermek. Yenilikleri takip ederek en son teknolojik sistemlerle tanı ve tedavi metotlarını kullanarak çağdaş standartlarda sağlık hizmeti sunmak Ve üzerimize düşeni en iyi şekilde yaparak ülkemiz insanına faydalı olmaktır. Etik değerlerden ödün vermeden iyi ve kaliteli sağlık hizmetini toplumumuzun tüm bireylerine ulaştırmak Modern teknoloji ile donatılmış hastanemizde, en iyi şartlarda, gönülden sevgi ve güler yüzlü personelimiz ile sağlık hizmetlerimizi layığıyla yerine getirmek Hasta memnuniyetinin devamlılığını sağlamak Hizmet kalitesini arttırmak Doğru ve erken tanı, tedavi yöntemleriyle sağlıklı bir hayat sağlamak Yeniliklere açık, düşünen ve fikir üreten ekibimizle çözüme odaklanmak ve pozitif olmak Hasta memnuniyetini ilke edinerek, kurumsal değerlerimizle öne çıkmak ve dünya standratlarında çalışan örnek bir kurum olmaktır.
Özel Likya Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Likya Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kızıltoprak Mah. 921.Sok. Muratpaşa – ANTALYA
Telefon Tel:0 (242) 312 56 56
Fax Fax:0 (242) 321 17 27
E-Mail E-Mail:info@likyahastanesi.com
Özel Likya Hastanesi Nerede
Özel Likya Hastanesi Randevu Alma
Özel Likya Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Likya Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Likya Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Likya Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Ağız ve Diş Sağlığı, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi ( Nöroşirürji ), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye (İç Hastalıkları), Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Ve Estetik Cerrahi, Psikiyatri, Üroloji
Özel Likya Hastanesi Doktorları
Özel Likya Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -