Özel Lifemed Tıp Merkezi

Vizyonumuz, uluslararası standartlarda yenilikçi teknolojileri takip eden, hastaların ve hasta yakınların memnuniyetini kazanarak kendini geliştiren, bölgesinde öncelikli olarak tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır.Misyonumuz, sağlık alanında toplumun yaşam kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlamak, Hasta haklarına saygılı, etik değerler ışığında hizmet verme ilkesini prensip kabul etmek, Sağlık hizmetlerine yönelik yeni uygulamaları takip ederek geliştirilmesine destek olmak, Sağlık alanında bütünleşik bir yöntem ile mesleğinin kutsallığına inanan sağlık uzmanlarının çalışmalarına öncü olmaktır.
Özel Lifemed Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Lifemed Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Bağdat Caddesi No: 191/A 34730 Çiftehavuzlar – Kadıköy / İstanbul
Telefon Tel:444 54 33
Fax Fax:(0 216) 468 55 99
E-Mail E-Mail:info@lifemed.com.tr
Özel Lifemed Tıp Merkezi Nerede
Özel Lifemed Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Lifemed Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Lifemed Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Lifemed Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Lifemed Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Ağız ve Diş Sağlığı, Beslenme ve Diyet, Check – Up, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Dermatoloji ve Saç Ekimi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Fizyoterapi, Gastroenteroloji, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp, Genel Cerrahi, Geriatri, Göğüs Hastalıkları, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Hipertansiyon, İleri Görüntüleme ve Tanı, Kadın Sağlığı ve Hastalıkları, Kardiyoloji, Kulak – Burun – Boğaz, Nöroloji, Onkoloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Podiatri (Ayak Sağlığı), Psikiyatri, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji, Üroloji, Yara Bakım Ünitesi
Özel Lifemed Tıp Merkezi Doktorları
Özel Lifemed Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -