Özel Kurtuluş Polikliniği

Semtimizdeki Polikliniğimizde her türlü sağlık muayene hizmetinizdedir. Her türlü sağlık şikayetinizle ilgili gerekli tüm muayeneler polikliniğimizde yapılmaktadır. Diş dolgusu, protez işlemleri, kanal tedavisi ve diş çekimi polikliniğimizde yapılmaktadır. Sağlık sorunuzla ilgili gerekli tüm tahliller polikliniğimizde yapılmaktadır. Muayene için gerekli tüm çekim ve grafiler polikliniğimizde yapılmaktadır. Evinizde muayene, enjeksiyon ve serum hizmetleri verilmektedir. Ehliyet, İşe Giriş, Ruhsat ve Spor için gerekli muayeneler polikliniğimizde yapılmaktadır.

Özel Kurtuluş Polikliniği Hakkında İçerikler
Özel Kurtuluş Polikliniği İletişim Bilgileri

Adres Kurtuluş Cad. No:143 Şişli / İstanbul  
Telefon 0 (212) 219-5725
Fax
E-Mail

Özel Kurtuluş Polikliniği Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Kurtuluş Polikliniği Nerede
Özel Kurtuluş Polikliniği Randevu Alma
Özel Kurtuluş Polikliniğinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Kurtuluş Polikliniği Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Kurtuluş Polikliniğinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Kurtuluş Polikliniği Bölümleri ve Servisleri

-Tüm Muayeneler

-Diş Tedavileri

-Tüm Tahliller

-Çekim ve Grafiler

-Sağlık Raporları

-Kulak Yıkama İşlemleri

-Enjeksiyon ve Serum İşlemleri

-Evde Muayene İşlemleri

Özel Kurtuluş Polikliniği Doktorları
Özel Kurtuluş Polikliniğinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Özel Karatekin Hastanesi -