Özel Kurtköy Diyaliz Merkezi

Çağdaş bir yönetim sistemi, tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan ve bu özellikleri ile öncelikletercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır.Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlıkçalışmalarınıda kapsayan, uluslararası teknolojik gelişmeleri yakından izleyen, kaliteli veekonomik hizmetlerimizi din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolarımız ile sunmaktır.

Özel Kurtköy Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Kurtköy Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Yenişehir Mah. Ankara Cad. Aydınlar Sitesi No:389/6 Kurtköy – Pendik/ıstanbul  
Telefon 0 216 482 97 17
Fax 0 216 482 96 72
E-Mail info@kurtkoydiyaliz.com

Özel Kurtköy Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Kurtköy Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Kurtköy Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Kurtköy Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Kurtköy Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Kurtköy Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Kurtköy Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Kurtköy Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Kurtköy Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -