Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi

Yönetim sistemi ve süreçlerini hasta haklarının sağlanması, hasta memnuniyetinin arttırılması, kalite, etik, güvenilirlik ve nitelikli, mutlu sağlık çalışanları odaklı oluşturan Kudret Göz İstanbul bu anlayışın bir getirisi olarak hiç durmadan devamlı gelişmekte olan, yenilikçi bir kuruluştur. Dünya çapında güvenilirliği kanıtlanmış en yeni tanı ve tedavi teknolojilerini bünyesinde barındıran Kudret Göz İstanbul, tıptaki yeni bilgi ve uygulamaları yakından takip etmekte, sağlık sektörünün ve tıbbın gelişmesine de katkıda bulunmaktadır. Yurtiçinden olduğu kadar, yurtdışından da hastaların göz sağlığı konusundaki tüm ihtiyaç ve beklentilerini öngörerek gidermek için toplam kalite yönetimi çalışmaları yürüten Kudret Göz İstanbul, sağlık sektörünün gelişmesine ve sağlık turizmine de katkıda bulunmaktadır. Kudret Göz İstanbul, hizmet kalitesini her geçen gün arttırarak uluslararası platformda daha çok tanınan, tüm dünyada öncü ve örnek gösterilen bir sağlık kuruluşu olmayı hedeflemektedir. Göz sağlığı alanında çeşitli akademik çalışmalara ve çeşitli bilimsel projelere destek olarak, tıp alanına katkılarını arttırmayı amaçlamaktadır.
Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Sarayardı Cad. No: 3 Acıbadem Kadıköy / İstanbul
Telefon Tel:0 (216) 545 64 64
Fax Fax:0 (216) 545 57 55
E-Mail E-Mail:istanbul@kudretgoz.com.tr
Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi Nerede
Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi Randevu Alma
Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Muayeneler, Refraktif Cerrahi, Katarakt Hastalığı ve Tedavisi, Kornea Hastalıkları ve Tedavisi, Retina Hastalıkları ve Tedavisi, Göz Tansiyonu (Glokom) ve Tedavisi, Göz İçi İltihapları (Üveit) ve Tedavisi, Oküloplasti (Göz Estetiği), Şaşılık ve Tedavisi, Göz Tembelliği ve Tedavisi, Renk Körlüğü
Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi Doktorları
Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -