Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi

Yönetim sistemi ve süreçlerini hasta haklarının sağlanması, hasta memnuniyetinin arttırılması, kalite, etik, güvenilirlik ve nitelikli, mutlu sağlık çalışanları odaklı oluşturan Kudret Göz İstanbul bu anlayışın bir getirisi olarak hiç durmadan devamlı gelişmekte olan, yenilikçi bir kuruluştur. Dünya çapında güvenilirliği kanıtlanmış en yeni tanı ve tedavi teknolojilerini bünyesinde barındıran Kudret Göz İstanbul, tıptaki yeni bilgi ve uygulamaları yakından takip etmekte, sağlık sektörünün ve tıbbın gelişmesine de katkıda bulunmaktadır. Yurtiçinden olduğu kadar, yurtdışından da hastaların göz sağlığı konusundaki tüm ihtiyaç ve beklentilerini öngörerek gidermek için toplam kalite yönetimi çalışmaları yürüten Kudret Göz İstanbul, sağlık sektörünün gelişmesine ve sağlık turizmine de katkıda bulunmaktadır. Kudret Göz İstanbul, hizmet kalitesini her geçen gün arttırarak uluslararası platformda daha çok tanınan, tüm dünyada öncü ve örnek gösterilen bir sağlık kuruluşu olmayı hedeflemektedir. Göz sağlığı alanında çeşitli akademik çalışmalara ve çeşitli bilimsel projelere destek olarak, tıp alanına katkılarını arttırmayı amaçlamaktadır.

Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Sarayardı Cad. No: 3 Acıbadem Kadıköy / İstanbul
Telefon 0 (216) 545 64 64
Fax 0 (216) 545 57 55
E-Mail istanbul@kudretgoz.com.tr

Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi Nerede
Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi Randevu Alma
Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Muayeneler

-Refraktif Cerrahi

-Katarakt Hastalığı ve Tedavisi

-Kornea Hastalıkları ve Tedavisi

-Retina Hastalıkları ve Tedavisi

-Göz Tansiyonu (Glokom) ve Tedavisi

-Göz İçi İltihapları (Üveit) ve Tedavisi

-Oküloplasti (Göz Estetiği)

-Şaşılık ve Tedavisi

-Göz Tembelliği ve Tedavisi

-Renk Körlüğü

Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi Doktorları
Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -