Özel Klinilk Polikliniği

KLİNİLK sadece çocuklar için kurulmuş çocuğa özel bir sağlık kuruluşudur. Uluslararası eğitime ve deneyime sahip doktor ekibimiz kanıta dayalı, güncel bilgilerle sağlık hizmeti sunmaktadırlar. Çocuk hastalıklarının tanı ve teşhisinde gerekli, her konuda KLİNİLK doktorları yanınızda! Çocuğunuzun doğumundan itibaren her türlü sağlam kontrollerinde ve hastalıklarında yanınızdayız. Aşı takipleri Klinilk’te eksiksiz yapılmaktadır. Güncel internasyonal aşı takip planlarını uygulamaktayız. Acil durumlarda hızla bir çocuk doktorumuzun hasta çocuğunuzu görmesini sağlayabiliriz. Çalışma saatleri dışında da bir doktorumuz acil sorularınızı yanıtlayabilir. Küçük yara pansumanı, ufak kesilerin tamiri, serum takılması gibi girişimlerde destek olabiliriz. Her türlü laboratuar test KLİNİLK’te yapılmaktadır. Bebek ve çocuktan kan alma konusunda ehil bir çocuk hemşiresi her zaman Klinilk’te bulunmaktadır. Laboratuarımız aynı gün içinde sonuçları bizlere ulaştırmaktadır (bazı özel testler dışında). Gerektiğinde evde bile kan alınarak tetkik yapılmaktadır. Çocuk psikiyatristi ve pedagog desteği, Çocuğunuzun disiplini veya ruhsal problemlerinde 20 senelik pedagoji deneyimi olan psikoloğumuza ve çocuk psikiyatri uzmanımıza danışabilirsiniz.

Özel Klinilk Polikliniği Hakkında İçerikler
Özel Klinilk Polikliniği İletişim Bilgileri

Adres Levazım, Adnan Saygun Cad. No:21, 34340 Beşiktaş/İstanbul – Avrupa  
Telefon 0 212 263 65 00
Fax 0 212 263 66 22
E-Mail İnfo@klinilk.com

Özel Klinilk Polikliniği Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Klinilk Polikliniğii Nerede
Özel Klinilk Polikliniğii Randevu Alma
Özel Klinilk Polikliniğii nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Klinilk Polikliniğii Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Klinilk Polikliniğii nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Klinilk Polikliniğii Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servis

-Çocuğa Özel Timpanogram

-Emzirme ve Laktasyon Desteği

-Laboratuar Hizmeti

Özel Klinilk Polikliniğii Doktorları
Özel Klinilk Polikliniğii nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -