Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı

Gelişim Tıp Laboratuvarları, 1993 yılında İstanbul’un Kızıltoprak (Kadıköy) bölgesinde Bağdat Caddesi üzerinde İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Paşa Göktaş ve Biyokimya Uzmanı Doç. Dr. Mustafa Gültepe tarafından kurulmuştur. Kuruluşundan hemen bir yıl sonra, 1994 yılından itibaren uluslar arası eksternal (dış) kalite kontrollerine katılmaya başlamıştır. Halen 5 farklı dış kalite kontrol programına 200 civarında parametreden katılmaktadır. Uluslararası eksternal kalite kontrol programlarına Türkiye’den katılan ilk birkaç laboratuvardan birisidir. 2001 yılında, TSE’den ISO 9000 Kalite Sistem Belgesi’ni almıştır. Bu belgeyi ilk alan Türkiye’deki iki tıbbi laboratuvardan birisidir. 2011 yılında, Türkiye’de TÜRKAK tarafından tıbbi laboratuvar akreditasyonun başlatılmasıyla, TÜRKAK’ a başvurmuş ve 2011 yılında TÜRKAK tarafından akredite edilmiştir. TÜRKAK akreditasyon numarası TL-0003’tür. Gelişim Tıp Laboratuvarları’nın merkezi, 2011 yılına kadar Kızıltoprak’ta ilk kurulduğu binada faaliyetine devam etmiştir. 2011 yılında, Sağlık Bakanlığı’nın yaptığı bazı düzenlemeler nedeniyle, Bağdat Cd. üzerinde, Fenerbahçe Stadı hizasında bulunan ve Kızıltoprak THY bitişiğindeki yeni merkezine geçmiştir. Hastaların talebine ve ihtiyaca yönelik olarak, merkez dışında da şubeler açılmıştır. İlk açılan laboratuvar şubesi Kadıköy Gelişim’dir (Altıyol Bahariye Caddesi girişinde). Daha sonra, Bağdat Caddesi üzerinde Şaşkınbakkal Dörtyol mevkiinde Şaşkınbakkal Gelişim açılmıştır. Daha sonraki dönemde, sırasıyla Haseki’deMillet Caddesi üzerinde Haseki Gelişim, Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi karşısında Göztepe Gelişim, Nişantaşı Valikonağı Caddesi üzerinde Nişantaşı Gelişim açılmıştır. Halen, Gelişim Tıp Laboratuvarları 7 farklı bölgede faaliyetine devam etmektedir. Bunun dışında, bazı hastaneler içinde de birimleri bulunmaktadır.

Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı Hakkında İçerikler
Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı İletişim Bilgileri

Adres Bağdat Caddesi No:28 Kızıltoprak/Kadıköy  
Telefon (0216) 349 51 51
Fax (216) 414 46 54
E-Mail feneryolu@gelisimlab.com.tr

Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı Nerede
Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı Randevu Alma
Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarınden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarınden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı Bölümleri ve Servisleri
http://www.gelisimlab.com.tr/
Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı Doktorları
Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarınde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Özel Karatekin Hastanesi -