Özel Kızılay Kartal Tıp Merkezi

Kızılay’ın olağan durumlarda topluma sunduğu sağlık hizmetinin etkin bir şekilde yürütülmesi ve geliştirilmesi.Genel Merkeze ve Şube Başkanlıklarımıza bağlı Tıp Merkezleri/Hastanelerde sağlık hizmeti verilmesinde toplumun tüm kesimlerine ulaşmak ve toplumdan gelen taleplere cevap verebilecek yapıyı sağlamak, sağlıktaki gelişmeleri yakından takip etmek.
Özel Kızılay Kartal Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Kızılay Kartal Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yukarı Mah. Kızılay Bulvarı No:30 Kartal / İSTANBUL
Telefon Tel:0216 489 55 06-07-08-09
Fax Fax:0216 489 49 86
E-Mail E-Mail:saglikgrubu@kizilay.org.tr
Özel Kızılay Kartal Tıp Merkezi Nerede
Özel Kızılay Kartal Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Kızılay Kartal Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kızılay Kartal Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Kızılay Kartal Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kızılay Kartal Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
ACİL SERVİS, AĞIZ, DİŞ VE ÇENE HASTALIKLARI, ANESTEZİ VE REANİMASYON, CİLDİYE, ÇOCUK HASTALIKLARI, DAHİLİYE, DİYETİSYEN, FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON, GENEL CERRAHİ, GÖĞÜS HASTALIKLARI, GÖZ, KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, KARDİYOLOJİ, KBB VE BAŞ BOYUN CERRAHİSİ, LABORATUVAR, NÖROLOJİ, ORTOPEDİ, PSİKİYATRİ, PSİKOLOJİ, RADYOLOJİ, ÜROLOJİ
Özel Kızılay Kartal Tıp Merkezi Doktorları
Özel Kızılay Kartal Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -