Özel Kırıkhan Can Hastanesi

Kırıkhan Çevre yolu üzerinde 5000 m2lik alan üzerine 6 katlı olarak yapımı gerçekleştirilen Özel Kırıkhan Can Hastanesi 2008 yılında hasta kabulüne başlamıştır. Can Hastanesi birçok farklı branşta uzman doktorlarıyla Kırıkhan başta olmak üzere tüm Hatay’a hizmet vermektedir.

Özel Kırıkhan Can Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Kırıkhan Can Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Çankaya Mah. 661. Sok. No:29 Kırıkhan  
Telefon Tel:0 (326) 344-4040
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Kırıkhan Can Hastanesi Nerede
Özel Kırıkhan Can Hastanesi Randevu Alma
Özel Kırıkhan Can Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Kırıkhan Can Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Kırıkhan Can Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Kırıkhan Can Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kardiyoloji, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Acil, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım
Özel Kırıkhan Can Hastanesi Doktorları
Özel Kırıkhan Can Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -