Özel Kırıkhan Bilim Hastanesi

Özel Bilim Hastanesi; uzmanlık alanı ile ilgili olarak sağlık hizmeti talebi olan kişilerin, her yıl ortalama yatan hasta sayısında gerçekleşen artışa cevap verecek, modern tıbbi bakımın gerektirdiği optimal sağlık hizmeti vermek, personel ve hasta istek ve arzularını tam karşılamak; kalite, verimlilik ve yüksek teknolojinin oluşturduğu, personelin motive edildiği, gelişmelerin takip edildiği, eğitime de önem verilen takım çalışmasını oluşturarak hizmet sunmaktır. İnsan hakları ve saygı çerçevesinde, çağdaş değerleri, bilimsel ilkeleri ve bilgiyi, meslek ahlakı ve uluslararası hizmet kalitesi standartlarını, temel alarak; Hatay ve yakın çevresindeki insanların ihtiyaç duyduğu, sağlık hizmetlerini hasta ve yakınlarına emniyet hissi vererek, duyarlı hizmeti ekonomik şekilde sunmaktır.
Özel Kırıkhan Bilim Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Kırıkhan Bilim Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Erler Cad. Öğretmenevi Karşısı
Telefon Tel:0 (326) 345-2220
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Kırıkhan Bilim Hastanesi Nerede
Özel Kırıkhan Bilim Hastanesi Randevu Alma
Özel Kırıkhan Bilim Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kırıkhan Bilim Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Kırıkhan Bilim Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kırıkhan Bilim Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye), Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Acil, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım
Özel Kırıkhan Bilim Hastanesi Doktorları
Özel Kırıkhan Bilim Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -