Özel Keşan Hastanesi

Sağlık sektöründe örnek oluşturmayı ve referans gösterilecek kurumlardan biri olmayı hedefliyoruz.Toplumun tüm kesimlerinde yaşam kalitesini yükseltmeye devam edeceğiz.
Özel Keşan Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Keşan Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Büyük Cami Mah. Zanaatkarlar Cad. No:2 Keşan / Edirne
Telefon Tel:(0284) 715 01 02
Fax Fax:(0284) 712 20 01
E-Mail E-Mail:info@kesanhastanesi.com
Özel Keşan Hastanesi Nerede
Özel Keşan Hastanesi Randevu Alma
Özel Keşan Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Keşan Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Keşan Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Keşan Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Acil Servis, Beyin ve Sinir Cerrahi, Biyokimya, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Dahiliye, Diş, Diyetisyen, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Mikrobiyoloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Radyoloji, Üroloji
Özel Keşan Hastanesi Doktorları
Özel Keşan Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -