Özel Keçiören Hastanesi

reklam
Özel Keçiören Hastanesi; en yüce varlık olan insan için vazgeçilmez “Yaşama Hakkı”na sağlıklı bir ortam hazırlamak ve Tıp biliminin gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla;a. Modern ve son teknoloji ürünü tıbbi cihaz ve donanımla teçhiz edilmiş deneyimli ve liyakatli hekimler ve sağlık personeli ile; kapsamlı, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmetleri sunacak,b. İnsana değer veren hekimler ve sağlık personeli yetiştirecektir.Özel Keçiören Hastanesi; Türkiye’de ve çevre ülkelerde tercih edilen, zamanında, kapsamlı, kaliteli, ekonomik sağlık hizmetleri sunan ve sağlık bilimlerinde uzmanlık eğitimi veren, araştırma yapan seçkin bir merkez olarak bilinmelidir.
Özel Keçiören Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Keçiören Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Anavatan Caddesi No/20 Keçiören ANKARA (Dutluk son durak)
TelefonTel:0(312) 381 99 99
FaxFax:0(312) 382 13 13
E-MailE-Mail:info@keciorenhastanesi.com
Özel Keçiören Hastanesi Nerede
Özel Keçiören Hastanesi Randevu Alma
Özel Keçiören Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Keçiören Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Keçiören Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Keçiören Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis,Anesteziyoloji ve Reanimasyon,Bebek Yoğun Bakım,Beslenme ve Diyetetik,Beyin Cerrahi,Çocuk Hastalıkları,Dahiliye,Dermatoloji,Diş Kliniği,Fizik Tedavi,Gastroenteroloji,Genel Cerrahi,Göğüs Hastalıkları,Göz Hastalıkları,Hematoloji,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kalp – Damar Cerrahisi,Kardiyoloji,Kulak – Burun – Boğaz,Nöroloji,Ortopedi,Plastik Cerrahi,Radyoloji,Üroloji,Yoğun Bakım
Özel Keçiören Hastanesi Doktorları
Özel Keçiören Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -