Özel Keçiören Hastanesi

Özel Keçiören Hastanesi; en yüce varlık olan insan için vazgeçilmez “Yaşama Hakkı”na sağlıklı bir ortam hazırlamak ve Tıp biliminin gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla; a. Modern ve son teknoloji ürünü tıbbi cihaz ve donanımla teçhiz edilmiş deneyimli ve liyakatli hekimler ve sağlık personeli ile; kapsamlı, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmetleri sunacak, b. İnsana değer veren hekimler ve sağlık personeli yetiştirecektir. Özel Keçiören Hastanesi; Türkiye’de ve çevre ülkelerde tercih edilen, zamanında, kapsamlı, kaliteli, ekonomik sağlık hizmetleri sunan ve sağlık bilimlerinde uzmanlık eğitimi veren, araştırma yapan seçkin bir merkez olarak bilinmelidir.
Özel Keçiören Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Keçiören Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Anavatan Caddesi No/20 Keçiören ANKARA (Dutluk son durak)
Telefon Tel:0(312) 381 99 99
Fax Fax:0(312) 382 13 13
E-Mail E-Mail:info@keciorenhastanesi.com
Özel Keçiören Hastanesi Nerede
Özel Keçiören Hastanesi Randevu Alma
Özel Keçiören Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Keçiören Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Keçiören Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Keçiören Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Bebek Yoğun Bakım, Beslenme ve Diyetetik, Beyin Cerrahi, Çocuk Hastalıkları, Dahiliye, Dermatoloji, Diş Kliniği, Fizik Tedavi, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Hematoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp – Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak – Burun – Boğaz, Nöroloji, Ortopedi, Plastik Cerrahi, Radyoloji, Üroloji, Yoğun Bakım
Özel Keçiören Hastanesi Doktorları
Özel Keçiören Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -