Özel Kalamış Tıp Merkezi

Jinemed, İstanbul’un ilk tüp bebek merkezini kuran ekiptir. İnfertilite zor ve zahmetli bir süreçtir. Maddi ve manevi olarak aileleri zor günler beklemektedir. Dünyadaki istatistiklere bakıldığında tüp bebek tedavisinde tek denemede başarı oranı, en iyi merkezlerde bile %40-60 oranınındadır. Neredeyse iki kişiden biri uygulama sonrası negatif sonuçla karşılaşmaktadır. Deneme sayısının artması aileleri maddi ve manevi yönden sıkıntıya düşürmektedir. Jinemed Kalamış Tüp Bebek Merkezi kendi binasında olma avantajı ile sizlere bu zor günlerinizde destek olmayı ilke edinmiştir. Jinemed Kalamış Tüp Bebek Merkezi başta kurucusu Prof. Dr. Teksen Çamlıbel olmak üzere deneyimli ve kendi alanlarında özel uzmanlık almış doktorları, laboratuar sorumluları ve yardımcı personeli ile sizlere her aşamada bilgi, güven ve deneyimi sunmaktadır.
Özel Kalamış Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Kalamış Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Fener Kalamış Caddesi No:32, Kadıköy / İstanbul
Telefon Tel:0(216) 330 00 66
Fax Fax:0(216) 330 00 69
E-Mail E-Mail:info@sante.com.tr
Özel Kalamış Tıp Merkezi Nerede
Özel Kalamış Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Kalamış Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kalamış Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Kalamış Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kalamış Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
CİLDİYE, RUH VE SİNİR HASTALIKLARI, KARDİYOLOJİ, DAHİLİYE, GENEL CERRAHİ, KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, KULAK BURUN BOĞAZ, AİLE HEKİMLİĞİ, FİZİK TEDAVİ, ÜROLOJİ, NÖROLOJİ, ORTOPEDİ, ENDOSKOPİ, DİYET VE SAĞLIKLI BESLENME
Özel Kalamış Tıp Merkezi Doktorları
Özel Kalamış Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -