Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi

Bilindiği gibi 2003 yılından beri Özel Kadın Hastalıkları ve Doğum Tıp Merkezinde hizmet vermekte idik. 2008 de çıkan yönetmelik gereği olarak bulunduğumuz bina standartları bu hizmeti sürdürmek için yeterli görülmediği için yeni ve standartlara uygun bir çalışma alanına geçmek zorunlu hale gelmişti. Bu nedenlerle 1 Aralık 2013 de Batı Ataşehirdeki yeni yerimize taşınmış bulunmaktayız. Daha yüksek standartlarda hizmet üretmek adına yapılan bu değişikliklerden hepinizin daha da memnun olacağınızı umuyoruz. Bu yaklaşım içinde hazırlanan Kadın Hastalıkları ve Çocuk Muayenehaneleri Ataşehir’in en beğenilen sitesi olan VARYAP MERIDIAN sitesinde GRANDTOWER A Blokunda 250 m2’lik bir ofis dairesinde hazırlanmıştır. Yönetmeliğe standartlarına uygun olarak hazırlanan alanlarda hasta bakmak bizim içinde hastalarımız içinde bir konfor ve keyf olacaktır. Kanıta dayalı tıp ve hasta memnuniyetini prensip edinen muayenehanemizde, sizin ve çocuğunuzun sağlığının korunmasında yanınızda yer almaktan mutluluk duyacağız.

Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Barbaros Mah. Al Zambak Sok. Varyap Meridian Sitesi Grand Tower Kat:10 D.106 İstanbul/Ataşehir  
Telefon 0 (216) 339-9005
Fax
E-Mail

Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi Nerede
Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Gebelik

-Jinekoloji

-Endoskopi

-Kısırlık

-İstanbul Tüp Bebek

-Menopoz

-Kanser Taraması

-Çocuk Hastalıkları

Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi Doktorları
Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -