Özel İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi

Uzmanlaştığımız Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üremeye Yardımcı Teknikler, bilinen tüm genetik hastalıklar ve endoskopik cerrahi alanlarında, sunduğumuz hizmetin bilimselliği ve kalitesiyle hasta odaklı bir dünya markası olmak. • Tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları yakından takip etmek ve bilime katkıda bulunmak. • Uzmanlaştığımız Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üremeye Yardımcı Teknikler ve Endoskopik Cerrahi alanlarında, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı kaliteli hizmet vermek. • Nitelikli sağlık çalışanlarıyla, tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden yeniliklere ve gelişime açık olmak. • Hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutarak, sürekli kendini yenileyen, alanında öncü kuruluş olmak. • Hastalarımızın ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak verdiğimiz hizmet kalitesini ölçülebilir şekilde geliştirmek.
Özel İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Özel İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Gümüşsuyu İnönü Cad. Dersan Han No:46 / 1 Taksim / İSTANBUL
Telefon Tel:0 212 292 4919
Fax Fax:0 212 292 4920
E-Mail E-Mail:info@istanbultupbebek.com.tr
Özel İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi Nerede
Özel İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Özel İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Histeroskopi–, Laparoskopi–, Cerrahi Yöntemle Sperm Elde Edilmesi, IMSI – Sperm Mikroenjeksiyonu–, Mikro TESE, Perkütan Sperm Aspirasyonu (PESA), Mikro Cerrahi ile Sperm Aspirasyonu (MESA), Genetik Taramalı Tüp Bebek, PGT Tek Gen Hastalıkları Talasemi, aCGH, Tedaviye Yardımcı Teknikler, Embriyo Traşlama (Assisted Hatching), Embriyoskop (Embryoscope)–, Trombositten Zengin Plazma (PRP) Uygulaması, Gebelik Aşısı, CD56 Testi–, Sperm Analizi–, Aşılama (IUI) – Aşılama Yöntemi Nedir?–, Tüp Bebek Tedavisi–, Kişiye Özel Tüp Bebek Tedavisi, Mikroenjeksiyon – ICSI, Havuz Yöntemi–, Blastosist Transferi–, Uygun Zamanda Embriyo Transferi, Microakışkan Sperm Ayıklama Çipi (Sperm Chip)–, Sperm DNA Hasarı–, IMSI – Sperm Mikroenjeksiyonu–, Üreme Sağlığının Korunması, Oosit Freezing (Yumurta Dondurma), Sperm Dondurma (Sperm Freezing)–, Embriyo Dondurma
Özel İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi Doktorları
Özel İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -