Özel İstanbul Hospital

Sağlıktaki son gelişmelerin ve bilimsel verilerin ışığında, teknolojiyi kullanarak tıbbi etik ilkelerinden taviz vermeden hastanemize müracaat eden hastaları sağlığına kavuşturmak ve yaşam kalitesini arttırmaktır.Kaliteli sağlık hizmetlerini toplumun geneline ulaştıran öncü kurum olmaktır.
Özel İstanbul Hospital Hakkında İçerikler
Özel İstanbul Hospital İletişim Bilgileri
Adres Adres:Atatürk Mah. Salıpazarı Cad. No:30 İkitelli / İstanbul
Telefon Tel:0 212 693 93 93
Fax Fax:0 212 698 29 10
E-Mail E-Mail:info@istanbulhospital.com.tr
Özel İstanbul Hospital Nerede
Özel İstanbul Hospital Randevu Alma
Özel İstanbul Hospitalnden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İstanbul Hospital Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel İstanbul Hospitalnden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İstanbul Hospital Bölümleri ve Servisleri
Acil, Ağız ve Diş Sağlığı, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyetetik, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Biyokimya, Check – up, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi, Dermatoloji (Cildiye), Dermokozmetik, El Cerrahisi ve Mikrocerrahi, EMG ve EEG, Endoskopi Laboratuvarı, Enfeksiyon Hastalıkları, ERCP, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Genel Yoğun Bakım, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kabızlık ve Dışkılama Bozuklukları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Odyometri – İşitme Bozuklukları, Ortopedi ve Travmatoloji, Osteoporoz, Radyoloji, Solunum ve Alerji Laboratuvarı, Uyku Laboratuvarı, Üroloji, Yenidoğan Yoğun Bakım
Özel İstanbul Hospital Doktorları
Özel İstanbul Hospitalnde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -