Özel İskenderun Gelişim Hastanesi

15 Mart 2005 tarihinde bölge halkının sağlık ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hizmet vermeye başlayan hastanemiz, İskenderun Uzmanları tarafından Özel Sağlık Hizmetleri San. AŞ. olarak İskenderun’da kurulan ilk özel hastanedir. Toplam 12 dönüm alan üzerine kurulu ve depreme dayanıklı inşa edilen hastanemiz, 8000 m2 kapalı alanda hizmet vermeye başlamıştır. Hastanemiz, bölge halkının artan sağlık ihtiyaçları ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda, 9000 metre karelik yeni hastane binasını devreye sokarak, toplamda 17000 metre kapalı alanda modern tıbbi cihaz ve ekipmanların yanı sıra fiziki koşullarımızı da iyileştirerek, daha kaliteli sağlık hizmeti vermeyi amaçlamıştır. Daha çok büyük şehirlerdeki hastanelerde tedavisi mümkün olan Kalp ve Damar Hastalıkları başta olmak üzere, birçok bölümde yapılan yatırımlarla, hastaların tedavi amacıyla yüzlerce kilometre uzaklara gitmesinin önüne geçerek, Özel İskenderun Gelişim Hastanesi bünyesinde her türlü görüntüleme, teşhis, tedavi ve cerrahi operasyon imkânı sunmayı hedeflemiştir. Sağlık sektöründe sürekli olarak yenilenen teknolojik gelişmeleri de yakından izleyen Özel İskenderun Gelişim Hastanesi, yatırımlarıyla bölge halkının en kısa sürede sağlık sorunlarının giderilmesi noktasında önemli atılımları yerine getirmiştir.
Özel İskenderun Gelişim Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel İskenderun Gelişim Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Adres:Numune Mah. Dr. Sadık Ahmet Cad. No:89 31200 İskenderun Türkiye
Telefon Tel:0 850 304 66 66
Fax Fax:0 326 618 9900
E-Mail E-Mail:…
Özel İskenderun Gelişim Hastanesi Nerede
Özel İskenderun Gelişim Hastanesi Randevu Alma
Özel İskenderun Gelişim Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İskenderun Gelişim Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel İskenderun Gelişim Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İskenderun Gelişim Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Check Up, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Dermatoloji (Deri ve Zührevi Hastalıklar), Estetik ve Plastik Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Girişimsel Radyoloji, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp Damar Cerrahisi, Kulak Burun Boğaz, Mikrobiyoloji, Nöroloji, Obezite ve Diyabet Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Patoloji, Psikiyatri, Psikolojik Danışmanlık, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji, Tıbbi Onkoloji, Üroloji, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım
Özel İskenderun Gelişim Hastanesi Doktorları
Özel İskenderun Gelişim Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -