Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi

İrenbe, 1983 yılından itibaren Kadın ve Toplum Sağlığı alanında hizmet vermektedir. Hastalarımıza ve yakınlarına sıcak ve güvenli bir ortamda çağdaş tıbbın olanaklarını sunulmaktadır. Modern mimari ile en ileri tıp teknolojisini birleştirerek güler yüzlü bir ortamda ‘hasta merkezli’, kaliteli ve ilkeli sağlık hizmet verilmesi hedeflenmektedir. Bilimsel gelişmeleri yakından takip eden uzman ve deneyimli İrenbe ekibi, sağlıklı nesiller yaratmak anlayışını, uluslar arası merkezler ile işbirliği yaparak sürdürmekte, başarılı uygulamaları ile kurumsal kimlik kazandığı 1992’den beri referans ve öncü klinik olmaya devam etmektedir. İrenbe, Tüp Bebek konusunda dünyaca ünlü bilim adamları ve yurt dışı üniversiteleri ile birlikte Güncel Tüp Bebek Sempozyumları düzenleyerek meslektaşlarının bilimsel bir platformda bir araya gelmesini sağlamaktadır. Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi Hakkında İçerikler
Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Talatpaşa Bulvarı 1436 Sk. No:6 Alsancak Konak/İzmir  
Telefon 0 (232) 464-5888
Fax ( 232 ) 461 65 86
E-Mail info@irenbe.com

Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi Nerede
Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi Randevu Alma
Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Tüp Bebek ve Kısırlık Tedavisi

-Kadın Sağlığı ve Hastalıkları

-Aile Planlaması

-Menopoz

-Gebelik Takibi ve Doğum

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi Doktorları
Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -