Özel HFM Beyazpınar FTR Merkezi

Beyazpınar Sağlık kurumları 1982 yılında Ankara Polikliniği ile sağlık hizmetlerinde faaliyetine başlamıştır. Bu tarihten beri sağlık hizmetlerindeki öncü yerini korumuş ve geliştirmiştir. Özel Beyazpınar (Kuruluş yılı-2007) ve Özel Pınar (Kuruluş yılı-2011) Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezleri, kuruluş tarihinden günümüze kadar yaklaşık 95.000 hastaya hizmet vermişlerdir. Şu an Profesör Dr. Tansu ARASIL ve Prof Dr. Sevim ORKUN da dahil olmak üzere, 10 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Hekim, 10 Fizyoterapist ve toplamda 70 çalışanımızla birlikte saygı, güler yüz ve üstün hizmet anlayışı ile görevimize devam etmekteyiz. Merkezlerimizde ortopedik, romatolojik, nörolojik rehabilitasyon konularında, pediatrik (çocuk) ve yetişkin hastalara ileri teknoloji ürünü tıbbi cihazlarımız ile her türlü fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamaları yapılmaktadır.
Özel HFM Beyazpınar FTR Merkezi Hakkında İçerikler
Özel HFM Beyazpınar FTR Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yeniçağ Mah. Ragıp Tüzün Cd. No:118 Yenimahalle – ANKARA / TÜRKİYE
Telefon Tel:0 (312) 327-0402
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel HFM Beyazpınar FTR Merkezi Nerede
Özel HFM Beyazpınar FTR Merkezi Randevu Alma
Özel HFM Beyazpınar FTR Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel HFM Beyazpınar FTR Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel HFM Beyazpınar FTR Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel HFM Beyazpınar FTR Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Biyokimya, Radyoloji, Patoloji, Mikrobiyoloji
Özel HFM Beyazpınar FTR Merkezi Doktorları
Özel HFM Beyazpınar FTR Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -