Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezi

Özel Halıcıoğlu Cerrahi Tıp Merkezi olarak uzman kadrosu, etik ilkerlerinden asla ödün vermeyen, hastalarımız ve çalışma arkadaşlarımız ile memnuniyet odaklı, tıp merkezi alanında kalite standartlarını uygulayan bir anlayış ile sektörde en iyi hizmeti sunabilmek.Kusursuz hizmet anlayışı ile sağlıklı bir yaşam alanı inşa etmek.
Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Piripaşa Mahallesi Kumbarhane caddesi No: 46 Halıcıoğlu/ istanbul
Telefon Tel:0 (212)369 85 50 0 (212)369 85 51
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@halicioglupoliklinik.com basvuru@halicioglupoliklinik.com
Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezi Nerede
Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
GENEL CERRAHİ, HEMEROİD TEDAVİSİ, MİDE BOTOKSU, MİDE BALONU, MİDE – BAĞIRSAK AMELİYATI, GUATR, FITIK, PLASTİK CERRAHİ, SAÇ EKİMİ, BOTOKS, CİLT BAKIMI (COLLAGEN), DOLGU, LAZER EPİLASYON, PRP SAÇ EKİMİ, ANA DALLAR, İÇ HASTALIKLAR, ÇOCUK HASTALIKLARI, DİYETİSYEN, GÖZ HASTALIKLARI, KARDİYOLOJİ, RADYOLOJİ, ULTRASONOGRAFİ, MRI, MAMOGRAFİ, DOPPLER ULTRASONOGRAFİ, DİREKT FİLMLER, BİLGİSAYARLI TOMOGRAFİ, AKCİĞER GRAFİSİ, GASTROSKOPİ, KOLONOSKOPİ, CHECK-UP
Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezi Doktorları
Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -