Özel Güney Adana Hastanesi

Koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetlerinde ” Güven, Saygınlık ve Hasta Memnuniyeti ” adıyla özdeşleştirmiş, sağlam kurumsal kimliği ve tıbbi başarıyla öne çıkan, uluslararası düzeyde örnek bir kuruluş olmakdır.Ahlaki değerlerden ödün vermeden, hasta haklarını gözeterek, hastaların ihtiyaç, istek ve beklentilerini “kesintisiz ve güvenilir bir şekilde, çağdaş standartlara uygun olarak” karşılayan bir kuruluş olmaktır.
Özel Güney Adana Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Güney Adana Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Dağlıoğlu Mahallesi, 14204. Sk., 01040 Seyhan/Adana
Telefon Tel:0 (322) 436 88-88
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@guneyadanahastanesi.com
Özel Güney Adana Hastanesi Nerede
Özel Güney Adana Hastanesi Randevu Alma
Özel Güney Adana Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Güney Adana Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Güney Adana Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Güney Adana Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Biyokimya, Başhekim, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi, Diyetisyen, Deri ve Zührevi Hastalıkları, Fizyoterapi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Göğüs Hastalıkları, Genel Yoğun Bakım, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kalp ve Damar Cerrahisi, KBB, Kardiyoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikiyatri, Radyoloji, Tıbbi Direktör, Üroloji
Özel Güney Adana Hastanesi Doktorları
Özel Güney Adana Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -