Özel Gözlem Jine-ped Kadın Hastalıkları Merkezi

Kuruluşumuz İstanbul’un Avcılar ilçesinde 1994 yılında Özel Gözlem Tıp Merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır. 2007 yılından itibaren de Özel Gözlem Jineped Dal Merkezi olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Dal Merkezimizin amacı, Hastalarımızla birebir ilgilenerek onlara en iyi hizmeti sunmak. Hasta haklarına saygılı davranarak, kaliteli hizmet anlayışımızı herkese aynı şekilde sunan sıcak bir ortam yaratmak. Çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini sürekli arttırarak, hastalarımıza en iyi hizmeti sunmalarına olanak tanımak. Hizmet verdiğimiz her alanda uzmanlaşarak mükemmeliyetçi anlayışımızı sürdürmek.

Özel Gözlem Jine-ped Kadın Hastalıkları Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Gözlem Jine-ped Kadın Hastalıkları Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Merkez Mh. Namık Kemal Cad. No:23 Avcılar/İstanbul  
Telefon 0 (212) 590-6448
Fax
E-Mail

Özel Gözlem Jine-ped Kadın Hastalıkları Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Gözlem Jine-ped Kadın Hastalıkları Merkezi Nerede
Özel Gözlem Jine-ped Kadın Hastalıkları Merkezi Randevu Alma
Özel Gözlem Jine-ped Kadın Hastalıkları Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Gözlem Jine-ped Kadın Hastalıkları Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Gözlem Jine-ped Kadın Hastalıkları Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Gözlem Jine-ped Kadın Hastalıkları Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Tıbbi Genetik

-Moleküler Genetik

Özel Gözlem Jine-ped Kadın Hastalıkları Merkezi Doktorları
Özel Gözlem Jine-ped Kadın Hastalıkları Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -