Özel Gözde İzmir Hastanesi

Uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde güncel tanı-tedavi yöntemleri ile tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, hasta ve çalışan güvenliği ve memnuniyetini ön planda tutarak toplumun bütününe, kolay ulaşılır sağlık hizmeti sunmak.Güncel tanı ve tedavi yöntemlerini kullanarak, toplam kalite yönetimi anlayışı ile toplumun değerlerine saygılı sağlık hizmeti sunarak tercih edilen bir sağlık grubu olmak.
Özel Gözde İzmir Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Gözde İzmir Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Gaziler Cad. No:353/4 Yenişehir/İzmir
Telefon Tel:0232 458 20 20
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:online@gozdehastanesi.com.tr
Özel Gözde İzmir Hastanesi Nerede
Özel Gözde İzmir Hastanesi Randevu Alma
Özel Gözde İzmir Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Gözde İzmir Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Gözde İzmir Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Gözde İzmir Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ACİL SERVİS, ANESTEZİ ve REANİMASYON, BESLENME VE DİYET, BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ, ÇOCUK HASTALIKLARI, DAHİLİYE, DERMATOLOJİ, GENEL CERRAHİ, GÖĞÜS HASTALIKLARI, GÖZ SAĞLIĞI ve HASTALIKLARI, KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, KARDİYOLOJİ, KLİNİK LABORATUVAR, KULAK BURUN BOĞAZ, NÖROLOJİ, ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ, PLASTİK VE ESTETİK CERRAHİ, RADYOLOJİ, ÜROLOJİ
Özel Gözde İzmir Hastanesi Doktorları
Özel Gözde İzmir Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -