Özel Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezi

Uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde, tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, güvenilir, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, nitelikli sağlık çalışanı yetiştiren, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kuruluşuz. Uzmanlaştığımız her alanda ülkemizde sunduğumuz hizmetin bilimselliği ve kalitesi ile ilklerin içinde yer almayı, uluslararası alanda tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip ederek gelişimine katkıda bulunmayı ve bu çalışmaları akademik ortamda da sürdürmeyi hedefleyen bir sağlık kuruluşuyuz.
Özel Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Merkez Mh. Göktürk Cd. No:25/A Göktürk
Telefon Tel:0 (212) 322-6322
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezi Nerede
Özel Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Acil Tıp, Beslenme ve Diyet, Biyokimya, Check Up ve Sağlıklı Yaşam, Cilt Sağlığı (Dermatoloji), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji (Cildiye), Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz, Meme Sağlığı Merkezi, Ortopedi ve Travmatoloji, Radyoloji, Üroloji
Özel Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezi Doktorları
Özel Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -