Özel Giresun Ada Hastanesi

Giresun’un en büyük özel sağlık yatırımı Özel Giresun Ada Hastanesi, 2009 yılında Giresun ve çevre illere kaliteli sağlık hizmeti vermek hedefiyle 23 doktor ortağıyla kurulmuştur. Birçok ilklerin yaşandığı Özel Giresun Ada Hastanesi, Giresun halkına nitelikli sağlık hizmeti vermek amacıyla çıktığı bu yolda sürekli kendini geliştirmiştir. Bu gün gelinen noktada sadece Giresun’dan değil çevre iller ve komşu ülkelerden gelenlere de sağlık hizmeti verilmeye başlanmıştır. Artık Giresun hasta sevk eden değil hasta sevki alan bir il durumuna gelmeye başlamıştır. 2009 yılında faaliyetine 123 yatak ve 22 yoğun bakımla başlayan hastanemiz çağın gerekleri, günün ihtiyaçlarına uygun olarak kendini sürekli geliştirerek 200 yataklı ve 62 yoğun bakımlı bölgenin en büyük özel sağlık kuruluşu olma yolunda ilerlemektedir. Özel Giresun Ada Hastanesi, sahip olduğu modern mimari, akıllı bina teknolojisi ve ileri tıbbi donanımı ile hem ulusal hem de uluslararası arenada önemli bir referans merkezi olmayı hedefliyor.
Özel Giresun Ada Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Giresun Ada Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Aydınlar mah. G.M.K. bulv. No:248 Merkez / GİRESUN
Telefon Tel:444 2 232
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@giresunadahastanesi.com
Özel Giresun Ada Hastanesi Nerede
Özel Giresun Ada Hastanesi Randevu Alma
Özel Giresun Ada Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Giresun Ada Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Giresun Ada Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Giresun Ada Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Gastroenteroloji, Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye), Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Çocuk Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Nükleer Tıp, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Tıbbi Genetik, Acil, Yoğun Bakım, Sitogenetik, Moleküler Genetik
Özel Giresun Ada Hastanesi Doktorları
Özel Giresun Ada Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -