Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi

Gen Art Tüp Bebek ve Biyoteknoloji Merkezi olarak verdiğimiz tüm sağlık hizmetlerinde çağdaş, güvenilir, insanlarımızın memnuniyetini amaç edinmiş, kaliteli hizmet veren, modern ve sürekli kendini geliştiren lider bir kuruluş olarak hizmet sunmak, araştırmalar yapmak ve bilgilerimizi sektördeki araştırmacı ve uygulamacılar ile paylaşmak. Üreme biyoteknolojisi hakkında bebek sahibi olmak isteyen hastalarımızın bilinçlenmesini sağlamak. Gen Art Tüp Bebek ve Biyoteknoloji Merkezi olarak verdiğimiz sağlık hizmeti ile ilgili ulusal ve uluslararası alanda önder kuruluş olmak.
Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Cinnah Caddesi No: 47/A Çankaya / Ankara
Telefon Tel:0 312 442 63 84 – 441 77 78
Fax Fax:0 312 442 63 87
E-Mail E-Mail:info@genart.com.tr
Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi Nerede
Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi Randevu Alma
Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Temel Üreme Bilgileri, Tüp Bebek Hakkında, Cerrahi Üreme Tedavileri, Tedavi Sırasında İzlenilen Yol, Augment, Tıme –lapse 24 Saat Görüntüleme Sistemi, Yumurta dondurma, Piezo Elektrik Yöntemi ile Yumurta Aktivasyonu
Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi Doktorları
Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -