Özel Formmed Polikliniği

Hastalarımızın kendilerini mutlu ve ayrıcalıklı hissetmelerini sağlamak,Personeline yatırım yapan, ileri teknolojileri takip eden ve uygulayan, sürekli gelişen bir organizasyon olmak,Personelimizle uyumlu bir ekip halinde çalışarak, her soruna çözüm üretebilir bilgi ve deneyim seviyesine ulaşmak Formmed Polikliniği olarak yaptığımız işin önemini her zaman ön planda tutarak ve bu husustaki hassasiyetimizi her zaman koruyarak hizmet kalitemizi yaşam biçimi haline getirmek.

Özel Formmed Polikliniği Hakkında İçerikler
Özel Formmed Polikliniği İletişim Bilgileri

Adres Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Caddesi (Necip Fazıl Bulvarı)Celal Dora Sokak No : 6 Ataşehir / İSTANBUL  
Telefon 0 216 573 83 53
Fax 0 216 572 49 82
E-Mail info@formmedpoliklinigi.com

Özel Formmed Polikliniği Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Formmed Polikliniği Nerede
Özel Formmed Polikliniği Randevu Alma
Özel Formmed Polikliniğinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Formmed Polikliniği Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Formmed Polikliniğinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Formmed Polikliniği Bölümleri ve Servisleri

-Lazer Epilasyon

-İğneli Epilasyo

-Cilt Gençleştirme

-Güzellik Uygulamaları

-Kılcal Damar ve Varis Tedavileri

-Hydrafacial Cilt Bakımı

-Saç Dökülme Tedavileri

-Q Switch – Baby Face Beauty Thulium Lazer Uygulamaları

-Ozon Terapi

-Bölgesel Zayıflama

-Geleneksel ve Tamamlayıcı

Özel Formmed Polikliniği Doktorları
Özel Formmed Polikliniğinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -