Özel Fonksiyon Manuel Fizyoterapi Merkezi

24.05.1996 yılında kurulan FONKSİYON MANUEL FİZYOTERAPİ merkezi; uzmanlığı manuel fizyoterapi ve fizik tedavi dalında bilimsel,etik ilkelerden ödün vermeden , toplum ve tıp ahlakına sadık kalarak,hasta haklarını temel prensip edinerek, dürüst, güvenilir, kaliteli tanı ve tedavi hizmeti vermeyi benimsemiştir. İnsan odaklı bir sağlık hizmeti anlayışıyla hizmet sürekliliğini esas alarak calismaya devam etmektedir. Manuel terapi ve fizyoterapi alanında,bilimsel gelişmeleri izleyerek,evrensel standartlarda,çağdaş bilgiye açık, modern tıbbın gerektirdiği son teknolojiyi takip eden bunları hasta ile paylaşan, ulaşılabilir ve nitelikli sağlık hizmetleri sunan personelimizle, modern, temiz, ferah ortamlarda, teknolojik donanımımizla hastalarımıza rehberlik eden dalında öncü bir merkez olarak sizlerin hizmetindeyiz.
Özel Fonksiyon Manuel Fizyoterapi Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Fonksiyon Manuel Fizyoterapi Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kızılırmak Mah. Dumlupınar Bulvarı No:3A 7.Kat No:27 Söğütözü Ankara Next Level Ofis Binası
Telefon Tel:(0312) 466 18 85 (0532) 000 00 00
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@fonksiyonfizik.com
Özel Fonksiyon Manuel Fizyoterapi Merkezi Nerede
Özel Fonksiyon Manuel Fizyoterapi Merkezi Randevu Alma
Özel Fonksiyon Manuel Fizyoterapi Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Fonksiyon Manuel Fizyoterapi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Fonksiyon Manuel Fizyoterapi Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Fonksiyon Manuel Fizyoterapi Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Mobil Fizyoterapi, Ortopedik Rehabilitasyon, Sahne Sanatları ve Müzisyen Rehabilitasyon Ünitesi, Omuz Rehabilitasyon, Medikal Pilates ve Egzersiz Programları, Diz Rehabilitasyon, Kireçlenme ve Romatizmal Hastalıklar, Omurga Sağlığı, Çene Eklemi Tedavi Ünitesi, Sporcu Sağlığı, Egzersiz Danışmanlığı, Nörolojik Rehabilitasyon, Skolyoz ve Omurga Eğrilikleri Tedavi Ünitesi, MBST (Nuclear Manyetik Rezonans Terapi Sistemleri), DRX9000 (Spinal Dekompresyon), Manuel Terapi ve Mobilizasyon, Manipülasyon Uygulamaları, Egzersiz Tedavi Teknikleri, Bantlama Uygulamaları, Elektroterapi Uygulamaları, Kuru İğneleme Teknikleri, Tamamlayıcı ve Alternatif Tedavi Yöntemleri, Prp ve Eklem İçi Enjeksiyonlar, Facial Tedavi
Özel Fonksiyon Manuel Fizyoterapi Merkezi Doktorları
Özel Fonksiyon Manuel Fizyoterapi Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -