Özel Fizyopolitan FTR Merkezi

Özel Fizyopolitan Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi güler yüzlü ve deneyimli kadrosu ve son teknolojiye sahip fizik tedavi cihazlarıyla fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında hizmet vermektedir.

Özel Fizyopolitan FTR Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Fizyopolitan FTR Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Aliemiri Caddesi SSK Yanı No:24 Yenişehir/Diyarbakır
Telefon Tel:0 (412) 228-6056
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Fizyopolitan FTR Merkezi Nerede
Özel Fizyopolitan FTR Merkezi Randevu Alma
Özel Fizyopolitan FTR Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Fizyopolitan FTR Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Fizyopolitan FTR Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Fizyopolitan FTR Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Radyoloji
Özel Fizyopolitan FTR Merkezi Doktorları
Özel Fizyopolitan FTR Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -