Özel Fer Tıp Merkezi

Özel Fer Tıp Merkezi, İstanbul ili Esenler ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI).

Özel Fer Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Fer Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Turgut Reis Mah. Karaosmanoğlu Cad. No:75 Esenler / İSTANBUL  
Telefon Tel:0 (212) 628-0758
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Fer Tıp Merkezi Nerede
Özel Fer Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Fer Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Fer Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Fer Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Fer Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Acil
Özel Fer Tıp Merkezi Doktorları
Özel Fer Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -