Özel EyeStar Göz Hastalıkları Merkezi

Sadece göz lazer tedavisine yönelik hizmet veren ve sınırlı sayıda hasta kabul eden (günde maksimum 10 hasta) Türkiye’deki ilk kuruluş olan EyeSTAR, ülkemizde göz lazer tedavisi sağlık turizmini de başlatmanın haklı gururunu da taşımaktadır. Avrupa`da bazi medya kuruluşları tarafından Avrupa’nın en iyi göz lazer merkezi diye bildirilen EyeSTAR sadece göz lazer tedavileri konusunda uzmanlaşmış ve bunu kalite belgeleriyle ispatlamış ilk ve tek sağlık kuruluşumuzdur. En son teknoloji ve tamamen steril olan operasyon odası, deneyimli doktorları ve birinci sınıf hasta hizmetini bir araya getirerek uygulanmıştır. Böylece, 5. nesil lazerle ve son metodlarla görüş kalitesi yeni bir seviyeye ulaşmıştır. Artık kartal görüşü dediğimiz 20/20 oranın üstündeki net görüş kliniğimizde standart olmaktadır.Kullandığımız Wavelight Allegretto Wave Eye-Q 400Hz göz lazer tedavisi platformu, ABD deki Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) tarafından onaylanmış en yeni, en hızlı ve en gelişmiş sistemdir EyeSTAR Lasik Institut Taksim meydanını Harbiyeye bağlayan Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunmakta olup İstanbul’un en merkezi yerindedir. Gerek yurt içi gerekse yurt dışından havayoluyla bize tedavi maksatlı gelen konuklarımızın havaalanından Havaş otobüsleriyle Taksime gelmeleri yeterlidir.

Özel EyeStar Göz Hastalıkları Merkezi Hakkında İçerikler
Özel EyeStar Göz Hastalıkları Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Kocatepe Mah. Cumhuriyet Cad. Ceylan apt. No:13 Taksim  
Telefon Tel:0 (212) 361-5000
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel EyeStar Göz Hastalıkları Merkezi Nerede
Özel EyeStar Göz Hastalıkları Merkezi Randevu Alma
Özel EyeStar Göz Hastalıkları Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel EyeStar Göz Hastalıkları Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel EyeStar Göz Hastalıkları Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel EyeStar Göz Hastalıkları Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Göz Hastalıkları
Özel EyeStar Göz Hastalıkları Merkezi Doktorları
Özel EyeStar Göz Hastalıkları Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -