Özel Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezi

Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezimiz 1995 yılında kurulmuş olup, bugün halen Kızıltoprak’taki merkez bina yanı sıra Ataşehir Şifa Hastanesi, Kadıköy Şifa Hastanesi, Kozyatağı Central Hospital ve Balat Or’ahayım Hastanesi’nde hizmet vermeye devam etmektedir. Merkezimizdeki tüm görüntüleme hizmetleri yüksek teknolojiye sahip cihazlarla hızlı, güvenilir bir şekilde ve doktor kontrolünde gerçekleştirilmekte, ayrıca klinik laboratuvar incelemeleri konusunda hizmet verilmektedir. Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezinde tüm radyolojik tetkikler, kardıyolog doktor eşliğinde eforlu EKG, EKO ve Holter tetkikleri, klinik ve biyokimya incelemeleri ve görüntüleme rehberliğinde non-vasküler girişimsel işlemler titizlikle yapılmaktadır. Radyoloji uzmanı Dr. Alper ARMAN yönetimininde radyoloji uzmanları ile birlikte toplamda 40 kişilik profesyonel dinamik ve güleryüzlü bir ekip size en iyi sağlık hizmetini sunmanın gayreti içerisinde Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezinde görev yapmaktadırlar. Euromed Görüntüleme Merkezi, Euromed iştiraki olan Radyolojionline.com üyesi olup PACS sistemi ile merkezlerimizdeki tüm görüntüler digital ortama aktarabilmekte ve tetkikler digital ortamda saklanabilmektedir. Hizmet verdiğimiz hastanelerde uzaktan erişim ile 24 saat acil MR, BT ve direkt röntgen tetkikleri raporlandırılabilmektedir. Euromed yaptığı kurumsallık çalışmaları sonucunda Ağustos 2009’da İSO 9001:2008 belgesi almaya hak kazanmıştır.

Özel Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Recep Peker Cd. No:27/A Kızıltoprak, Kadıköy/İST.
Telefon 0216 414 6282
Fax 0216 414 6276
E-Mail bilgi@euromed.com.tr

Özel Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezi Nerede
Özel Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezi Randevu Alma
Özel Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

Manyetik Rezonans Görüntüleme (1.5T)

Multislice Bilgisayarlı Tomografi

Digital Mammografi (Ful Field Mammografi)

Ultrasonografi/Renkli Doppler USG

Digital direkt Röntgen

Skolyoz ve boy grafileri

Kemik Dansitometri

Panoramik Röntgen

Biyopsi ve girişimsel tetkikler

Ritm HolterTansiyon Holter

Ekokardiografi

Klinik laboratuar hizmetleri

Özel Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezi Doktorları
Özel Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -