Özel Euroderm Bahariye Polikliniği

Euroderm Özel Polikiliniği, estetik ve sağlıklı yaşamı birleştirmek amacıyla hizmet veren, insan sağlığını 1.derecede önemseyen ve bu doğrultuda çalışmalar yapan bir sağlık kuruluşudur. Polikliniğimizde Estetik ve Medikal uygulamaların tamamı, konusunda uzmanlaşmış hekimeler tarafından, modern tıp teknolojileri kullanılarak uygulanır. Bu uygulamalar sırasında, en önemli konulardan biri olan sterilizasyon koşulları eksiksiz biçimde sağlanır. Çok iyi eğitim almış yardımcı personel, hekime ve hastaya her konuda yardımcı olmakla yükümlüdür. Bu doğrultuda hekim olmanın bize verdiği sorumlulukla, konu estetik ve güzellik de olsa, polikliniğimize gelen her kişiye hasta olarak yaklaşmamızı hoşgörmenizi rica ederiz. Bu yaklaşım tarzımız, bizim size karşı verimliliğimizi ve sorumluluklarımızı, sizin de bize karşı güveninizi artıracağı düşüncesindeyiz.

Özel Euroderm Bahariye Polikliniği Hakkında İçerikler
Özel Euroderm Bahariye Polikliniği İletişim Bilgileri

Adres Caferağa Mah. Arayıcıbaşı Sok. No:2 KADIKÖy İSTANBUL  
Telefon 0 (216) 450-5900-01
Fax 0 (215) 349 02 95
E-Mail info@euroderm.net

Özel Euroderm Bahariye Polikliniği Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Euroderm Bahariye Polikliniği Nerede
Özel Euroderm Bahariye Polikliniği Randevu Alma
Özel Euroderm Bahariye Polikliniğinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Euroderm Bahariye Polikliniği Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Euroderm Bahariye Polikliniğinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Euroderm Bahariye Polikliniği Bölümleri ve Servisleri
http://www.euroderm.net/index.php
Özel Euroderm Bahariye Polikliniği Doktorları
Özel Euroderm Bahariye Polikliniğinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -