Özel Esnan Esenler Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Esnan Ağız ve Diş Sağlığı merkezlerinin ikinci şubesi olan Esenler şubesi 2009 yılında hizmete açılmıştır. Esenler şubemiz Bağcılar ilçesine yakınlığı ile de bilinmektedir. Bağcılar halkına ve çevresindeki şirketlere de yıllardır sağlık hizmet vermektedir. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden merkezlerimizde müşteri memnuniyeti birinci hedefimizdir. Merkezlerimizde; oral diagnoz ve radyoloji (ilk muayene ve röntgen), çene cerrahisi, implantoloji, ortodonti (tel tedavisi), konservatif diş tedavisi (diş dolgusu), endodonti (kanal tedavisi), pedodonti (çocuk ağız ve diş sağlığı), periodontoloji (diş eti tedavisi) birimlerinin yanısıra genel anestezi ameliyathaneleri mevcut olup, ağız ve diş sağlığı konusunda karşılaşılabilecek bütün problemlerin çözüm merkezidir. Esnan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi alanında uzman kadrosu ve güleryüzlü personeli ile daha sağlıklı hizmet vermek adına her geçen gün kendini yenilemeye devam edecektir.

Özel Esnan Esenler Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Esnan Esenler Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres İstanbul Esenler Oruçreis Mah. Barbaros Cad. No:48 Yüzyıl  
Telefon 0 (212) 431-0606
Fax
E-Mail

Özel Esnan Esenler Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Esnan Esenler Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Özel Esnan Esenler Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Özel Esnan Esenler Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Esnan Esenler Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Esnan Esenler Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Esnan Esenler Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-İmplant Tedavileri

-Estetik Diş Tedavileri

-Ortodonti Tedavileri

-Diş Beyazlatma

-Cerrahi Tedaviler

-Endodontik Tedaviler

-Pedodontik Tedaviler

-Total Parsiyel Protezler

-Kuron-Köprü Protezler

-Konservatif Tedaviler

-Periodontal Tedaviler

-Genel Anestezi ve Uygulamaları

Özel Esnan Esenler Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Özel Esnan Esenler Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -