Özel Eskişehir Oksijen Tedavi Merkezi

Meslek ahlakına bağlı, Güler yüzlü, Güvenilir, Etkin, Yasalar çerçevesinde, Kesintisiz ve bütünlük içerisinde, Birinci basamak sağlık hizmeti sunarak toplum sağlığını geliştirmek.Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında,çagdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden,diğer sağlık kurulusları.
Özel Eskişehir Oksijen Tedavi Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Eskişehir Oksijen Tedavi Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Uluönder Mah. İsmet İnönü 2 Cad. No: 109 ESKİŞEHİR
Telefon Tel:0222 700 00 48
Fax Fax:0222 700 00 58
E-Mail E-Mail:…
Özel Eskişehir Oksijen Tedavi Merkezi Nerede
Özel Eskişehir Oksijen Tedavi Merkezi Randevu Alma
Özel Eskişehir Oksijen Tedavi Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Eskişehir Oksijen Tedavi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Eskişehir Oksijen Tedavi Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Eskişehir Oksijen Tedavi Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp, Hiperbarik Oksijen Tedavisi
Özel Eskişehir Oksijen Tedavi Merkezi Doktorları
Özel Eskişehir Oksijen Tedavi Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -