Özel Esentepe Hastanesi

Kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetini toplumun geniş kesimine ulaştırmada, öncülük rolünü üstlenen sağlık merkezi olarak tanınmak; Sosyal sorumluluk anlayışı içinde,kalite hedefleri doğrultusunda,tıp alanındaki en son yenilikler ışığında,tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden,hasta haklarına saygı duyarak,kaliteli sağlık hizmeti sunmak.
Özel Esentepe Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Esentepe Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Esentepe Mh. Mudanya Yolu Cd. No: 169 (Esentepe Metro İstasyonu Karşısı) Nilüfer / Bursa
Telefon Tel:444 33 32
Fax Fax:0224 249 70 07
E-Mail E-Mail:info@esentepehastanesi.com.tr
Özel Esentepe Hastanesi Nerede
Özel Esentepe Hastanesi Randevu Alma
Özel Esentepe Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Esentepe Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Esentepe Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Esentepe Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Biyokimya, Check-Up, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Dermatoloji (Cildiye), Diş Ünitesi, Enfeksiyon Hastalıkları, Estetik ve Plastik Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Fizyoterapi, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Jinekolojik Onkoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, K.B.B. (Kulak Burun Boğaz), Klinik Psikoloji, Meme Kliniği, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Perinatoloji (Yüksek Riskli Gebelik), Psikiyatri, Radyoloji, Üroloji
Özel Esentepe Hastanesi Doktorları
Özel Esentepe Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -