Özel Esenşehir Tıp Merkezi

Özel Esenşehir Tıp Merkezi, İstanbul ili Esenyurt ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.
Özel Esenşehir Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Esenşehir Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Örnek Mah. Doğan Araslı Blv. No:197 Esenyurt / İSTANBUL
Telefon Tel:0 (212) 639-7070
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Esenşehir Tıp Merkezi Nerede
Özel Esenşehir Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Esenşehir Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Esenşehir Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Esenşehir Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Esenşehir Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye), Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Acil
Özel Esenşehir Tıp Merkezi Doktorları
Özel Esenşehir Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -