Özel Esenler Ensar Hastanesi

Tüm branşlarımızda ileri teknolojiyi kullanarak, güvenilir, çağdaş, kaliteli sağlık hizmeti sunan ve bölgemizin tercih edilen hastanesi olmak.Yasalara ve etik ilkelere bağlı kalarak güvenli ve kaliteli sağlık hizmeti sunmak.
Özel Esenler Ensar Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Esenler Ensar Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Birlik Mah. 835 Sk. No:2 Esenler / İstanbul
Telefon Tel:0212 628 58 01
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@ensarhastanesi.com
Özel Esenler Ensar Hastanesi Nerede
Özel Esenler Ensar Hastanesi Randevu Alma
Özel Esenler Ensar Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Esenler Ensar Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Esenler Ensar Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Esenler Ensar Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Anestezi ve Reanimasyon, Biyokimya Laboratuvarı, Check Up, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye (İç Hastalıkları) ve Fitoterapi, Diyet ve Beslenme, Endoskopi, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak, Burun ve Boğaz, Ortopedi ve Travmatoloji, Radyoloji, Saç Ekimi, Üroloji, Yoğun Bakım Üniteleri
Özel Esenler Ensar Hastanesi Doktorları
Özel Esenler Ensar Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -