Özel Era Göz Hastalıkları Merkezi

Era Göz Hastalıkları Merkezi 20 Haziran 2006 tarihinde kurulmuş olup, 2016 Kasım ayından beri Yayla Mah. Şehit Mustafa Ercigez Cad. No:21 Keçiören Ankara adresinde faaliyet göstermektir.Katarkt (fako+iol) ameliyatı başta olmak üzere şaşılık,pterjium, retinadekolman ameliyatı, vitroretinal cerrahi, kapak ameliyatları, gözyaşı kanal tıkanıklığı ile ilgili olarak uygulanan ameliyatlar ve argon lazer ile yag lazerde merkezimizde haftanın 6 günü saat 08.00 ile 19.00 saatleri arasında yapılmaktadır. Günlük 400-450 Muayene ve 50 ameliyat kapasitesi bulunmaktadır.Ayrıca merkezimize başvuran bütün hastalarımıza bilgisayarlı göz ölçümü ve göze dokunulmadan göz tansiyonu ölçümü yapılmaktadır.Muayene sonuçlarına bağlı görme alanı pakimetri ve keratometri ölçümleride hastalarımıza uygulanmaktadır.

Özel Era Göz Hastalıkları Merkezi Hakkında İçerikler

Özel Era Göz Hastalıkları Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Yayla Mah. Şehit Mustafa Ercigez Cad. No:21 Keçiören / ANKARA
Telefon Tel:0 (312) 430 10 30 – 0312 905 55 44
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@eragoz.com.tr

Özel Era Göz Hastalıkları Merkezi Nerede

Özel Era Göz Hastalıkları Merkezi Randevu Alma

Özel Era Göz Hastalıkları Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Era Göz Hastalıkları Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları

Özel Era Göz Hastalıkları Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Era Göz Hastalıkları Merkezi Bölümleri ve Servisleri

Akıllı Lens, Astigmat, Çocuk Göz Sağlığı, Excimer Lazer, Glokom, Glokom Çeşitleri, Görme Bozuklukları, Göz Estetiği, Göz Tembelliği, Göz Testleri, Hipermetrop, Katarakt, Keratokonus, Kırılma Unsurları, Konjonktivit, Kontakt Lensler, Kornea, Makula Dejenerasyonu, Miyop, No Touch Lazer, Presbiyopi, Renk Körlüğü, Retina, Şaşılık, Trifokal

Özel Era Göz Hastalıkları Merkezi Doktorları

Özel Era Göz Hastalıkları Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -