Özel EPC Hastanesi

Sağlık hizmetlerinde geleneksel tıbbın insancılığından uzaklaşmadan, çağdaş tıbbın teknik alt yapısını yakından izleyerek, kurumsal kimliğiyle öne çıkan bir kuruluş olmaktır, Deneyimli hekimleri ve ekip bilincini benimsemiş kadrosuyla izleyen kuruluşlara da örnek olmayı arzu etmektedir Yüksek nitelikli hasta bakımı ve tedavi hizmetlerini en düşük maliyetle üretmek ve bunu ihtiyaç sahiplerine sunmak, gelirden ve hastalardan sağlanan gelirleri en ekonomik şekilde kullanarak daha çok sayıda hastaya hasta bakımı ve tedavi hizmeti üretmek,Milli düzeydeki istihdam politikasına, ekonomik ve sosyal kalkınmaya katkıda bulunmak için en son tıbbi ve teknolojik bilgilere dayalı eğitim ve araştırma metotlarını kullanmak Modern çağın gereklerine ve memleket gerçeklerine uygun, süratli, disiplinli, üstün kaliteli ve ekonomik bir hastane işletmeciliği sağlamakToplumun yaşam kalitesi yükseltmek ve tıbbın gelişimine katkı sağlamak amacıyla; Hizmet verdiğimiz tüm sağlık hizmetlerinde tıbbi etik ve ilkelerden ödün vermeden hasta haklarına saygı duyarak, gelişmiş sağlık teknolojisi ve tesisleri ile toplumun çoğunluğuna kaliteli, ulaşılabilir, kesintisiz ve güler yüzlü sağlık hizmeti sunabilmektir.
Özel EPC Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel EPC Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:100. Yıl Mah. Carrefoursa AVM Yanı / ADANA
Telefon Tel:0 322 260 00 01
Fax Fax:0 322 260 00 10
E-Mail E-Mail:info@epc.com.tr
Özel EPC Hastanesi Nerede
Özel EPC Hastanesi Randevu Alma
Özel EPC Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel EPC Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel EPC Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel EPC Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Kalp ve Damar Cerrahisi, Acil Servis, Kadın Sağlığı ve Hastalıkları, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Tıbbi Biyokimya, Biyokimya Laboratuvarı, Çocuk Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji (Cildiye), Estetik ve Plastik Cerrahisi, Estetik,Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Enfeksiyon Hastalıkları, Endokrin ve Metabolizma Hastalıkları, Gastroenterloi, Genel Cerrahi, Girişimsel Radyoloji, Dahiliye, İç Hastalıkları, Kadın Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kozmetoloji, Kulak,Burun ve Boğaz Hastalıkları, Ortopedi ve Tramvatoloji, Psikiyatri, Radyoloji, Üroloji, Yanık Tedavi Merkezi, Enfeksiyon Hastalıkları, Nöroloji
Özel EPC Hastanesi Doktorları
Özel EPC Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -