Özel Emsey Hastanesi

Kanıta dayalı tıbbı benimsemiş uzman bir kadro ile tüm hastalara uluslararası standartlarda kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti sunmak.Sunduğu kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti ile dünyada referans gösterilen sağlık kurumlarından biri olmak.
Özel Emsey Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Emsey Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Çamlık Mah. Selçuklu Cad. No:22 Pendik İstanbul Türkiye
Telefon Tel:444 25 99 – 0850 811 25 99
Fax Fax:0 216 646 00 96
E-Mail E-Mail:info@emseyhospital.com
Özel Emsey Hastanesi Nerede
Özel Emsey Hastanesi Randevu Alma
Özel Emsey Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Emsey Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Emsey Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Emsey Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahisi, Biyokimya, Check-Up, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Hematoloji ve Onkolojisi, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği, Dermatoloji, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Enfeksiyon Hast. ve Mikrobiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Havacılık Tıp Merkezi, Hematoloji, İç Hastalıkları, İleri Omurga Cerrahi Ünitesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kemik İliği Nakil Merkezi, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Nefroloji, Neonatoloji, Nöroloji, Nükleer Tıp, Onkoloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Patoloji, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Podiatri, Psikiyatri, Psikoloji, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji, Romatoloji, Tüp Bebek Ünitesi, Üroloji
Özel Emsey Hastanesi Doktorları
Özel Emsey Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -