Özel Emniyet Rommer FTR Merkezi

ROMMER International Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi; Türkiye’nin tarih, termal ve doğa şehri Bursa’da; gelişmiş teknolojiyi ve termal suyu bir arada kullanarak fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamaları sunmaktadır. ROMMER; 1994 yılından bu yana deneyimli, uzman kadrosu ile Fizik tedavi ve rehabilitasyon, dahiliye, endokrin/metabolizma uzmanı, beslenme ve diyetetik, diş bölümleriyle sağlık hizmeti vermektedir. ROMMER; computerized özel denge cihazları, robotik rehabilitasyon sistemleri ve ergoterapi müdahaleleri kullanılarak hemipleji hastalığının tedavisi, engelli çocuk rehabilitasyonu, engelli çocuklarda ve yetişkin felçli hastalarda gözlemlenen yutma ve salya (tükürük) kontrolü rehabilitasyonu, Parkinson, MS hastalığı gibi denge, oturamama ve yürüme problemi olan hastaların fiziksel aktivitelerini tam kapasiteyle yapabilmeleri için doğru tedavi yöntemleri belirleyerek; hastalarının rehabilitasyon programı sonunda günlük aktivitelerini bağımsız ve ağrısız yapmalarını sağlar ve yaşam kalitelerini arttırmayı amaçlar. ROMMER’in geleneksel kaplıca tıbbi teknikleri ve termal suyundan faydalanarak; bel/boyun fıtıkları, sırt ağrıları, fibromiyozit, diz ağrıları, yumuşak doku romatizması, eklem romatizması, eklem protezleri, her türlü ortopedik ameliyatlar sonrası oluşan fonksiyon bozukluklarının tedavisinde, fizik tedavi alanındaki gelişmeleri güncel olarak takip ederek modern cihaz parkuru ve uzmanlaşmış güler yüzlü personeli ile hastalarına başarı ile hizmet vermektedir. ROMMER, yurt içi ve yurt dışından birçok hastaya fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmeti sunarken, İngilizce, Rusça, Arapça dillerinde konuşabilen deneyimli sağlık personeli ile hastaların sağlıklı hallerine kavuşurken refakatçileri ile birlikte konforlu konaklama çeşitliliği ve Bursa’nın şifalı suları eşsiz doğası ile konuklarına memnuniyet yaratan, başarılı bir rehabilitasyon hizmeti sunmaktadır.

Özel Rommer FTR Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Rommer FTR Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Odunluk Akpınar Cd. No:13 Nilüfer/Bursa  
Telefon 0 444 22 48
Fax
E-Mail İnfo@rommer.com.tr

Özel Emniyet Rommer FTR Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Rommer FTR Merkezi Nerede
Özel Rommer FTR Merkezi Randevu Alma
Özel Rommer FTR Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Rommer FTR Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Rommer FTR Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Rommer FTR Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON

-ROBOTİK TEDAVİ

-ERGOTERAPİ TEDAVİ YÖNTEMLERİ

-PEDİATRİK (ÇOCUK) TEDAVİ ALANLARI

-DİĞER TEDAVİ ALANLARI

-PSİKOLOG

-GELENEKSEL VE TAMAMLAYICI TIP

Özel Rommer FTR Merkezi Doktorları
Özel Rommer FTR Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -